מדרסים מותאמים לכף הרגל

ההבדל בין מדרסים אורטופדים הנמכרים באורטופדיה ארגש לבין מדרסים הנרכשים בחנות כלבו לא קשור רק לאיכות.

מלבד העובדה שרכישת מדרסים אורטופדים מבטיחה התאמה מלאה של המדרס לכף הרגל וסוג הקשת הקיימת בה, בעת מדידה של מדרסים אורטופדים ישנה נוכחות של אורטוטיסט או אנשי מקצוע המכירים היטב את התחום.

 בניגוד לחנות אשר מוכרת מדרסים מכל הסוגים על פי קטגוריות קבועות מראש, מדרסים אורטופדים מיועדים בצורה ספציפית לשימוש אשר תעשו בהם. בנוסף, אי אפשר להתעלם מהעובדה שייצור מדרסים אורטופדים נעשה תחת פיקוח ובקרה צמודים ותחת איכות גבוה מאוד עם ידע ונסיון של שנים רבות במכון אורטופדי ארגש.

לעומת חברות מדרסים או נעליים המייצרות רפידות בסיטונאות, מדרסים אורטופדים שונים בין אחד לשני וניתנים רק לאחר ביצוע כל הבדיקות האפשריות. על מנת לחדד את הנקודה יש להגדיר את התפקיד שמבצעים מדרסים אורטופדים, ולהבין מדוע מומלץ להתאים מדרסים אורטופדים החל מגיל צעיר.

מה הם מדרסים אורטופדים?

באופן כללי, מדרסים אורטופדים הם רפידות המוכנסות אל תוך הנעליים. המדרסים מתאימים למי שסובל מרגל שטוחה, פלטפוס, בעיות יציבות, כאבים בגיד ובשרירים וכדומה.

המדרסים מחלקים את העומס המגיע מהגוף אל כפות הרגליים, סופגים זיעה ואף בולמים את הזעזועים שחווה כף הרגל עם כל צעד שאנחנו עושים. מדרסים אורטופדים נפוצים בכל העולם, והחברות המייצרות אותן מתגאות בטכניקות ושיטות ייחודיות שונות. בניגוד למדרסים הנרכשים מן המדף, מדרסים אורטופדים מותאמים למבנה האישי של הרגל,

עשויים מחומרים באיכות גבוהה יותר, מזרימים את הדם בצורה שוטפת, מונעים שלפוחיות או היווצרות של פצעי לחץ ואידיאליים עבור כל מי שעוסק בספורט.

כיצד בודקים את מבנה הרגל וההתאמה למדרס?

ישנן מספר שיטות להתאים מדרסים אורטופדים. ניתן להשתמש בתוכנה ממוחשבת כפי שנעשה במכון אורטופדי ארגש, המפענחת את צורת כף הרגל על פי משטח סנסורים עליו המטופל מתבקש לעמוד.

התוכנה מעבדת את הנתונים, ומספקת תבנית ממוחשבת ומדויקת על סוג המדרס הרצוי. שיטה אחרת היא שימוש בספוג או בגבס אז אילו שיטוח ישנות וכבר כמעט ולא בשימוש, לצורך יצירת תבנית טבעית.

בכל מקרה, המדרסים האורטופדים מתאימים לכל מי שרוצה לשמור על הבריאות. האפקטיביות של המדרסים אינה ניתנת לערעור, ולכן בתחום האורטופדיה מדובר על אביזר נפוץ ושכיח במיוחד.

חשוב לזכור כי מדרסים המתאימים לחיילים או לבני נוער צריכים להיות שונים מאשר מדרסים לבני גיל הזהב, או לכאלו העוסקים בספורט.

גם בתחום של מדרסי נשים יש הבדל עצום בין רפידה הסטנדרטית לבין מדרס ייעודי. מדרסי המדף מיוצרים ללא פיקוח, וברוב המקרים הם גם מתבלים מהר יותר.

רק אורטוטיסט מנוסה יכול להתאים עבורכם את המדרס הנכון תוך שימוש בתוכנה ובחומרים הנכונים כדי שיהיה להם המוצר הטוב ביותר בשוק המדרסים בארץ.

Call Now Buttonחייג עכשיו!Lorem quis, risus. massa mattis mi, felis
Share This