חגורות גב הפתרון לכאבי גב

מי לא סובל מכאבי גב? כמעט כולנו סבלנו מכאבי גב מדי פעם, ויש אנשים רבים אשר חווים את הכאב ברמה יומיומית ובעוצמה רבה. בעיות גב אקוטיות גורמות לכאבים עזים ואף בלתי נסבלים. כאב אקוטי עלול להיגרם על ידי שריר מתוח, בעיות עם גידים, רצועות או עצמות.  יציבה לא נכונה, חוסר פעילות גופנית אשר לרוב מלווה בהשמנת יתר, עודף שומנים על מבנה השלד של גופנו גורר בעיות יציבה וכאבי גב הם ללא ספק סמפטום ידוע לבעיות רבות אלה.

לרוב כאשר אנשים מוצפים בכאבי גב הם מאמינים שהפתרון המהיר והיעיל הוא כדורים לשיכוך כאבים. האמת היא, כי לכל מקרה של כאבי גב יש להתייעץ עם איש מקצוע רפואי, כדי לדון איתו באפשרויות הטיפול, נטילת תרופות לשיכוך כאבים אינה יעילה לטיפול בבעיה אלא כפתרון זמני בהחלט להקלת הכאב, במיוחד במקרים של כאבי גב כרוניים, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי על מנת להגיע אל שורש הבעייה וללאבחנה כראוי.

מגוון אפשרויות הטיפול הוא גדול מאוד: החל ממסאז’ים רפואיים, טיפולים בשמנים ארומטיים, דיקור סיני ועוד, כאשר במקרים חמורים אין מנוס מניתוחים אורטופדים לטיפול בבעיה. אך לפני שאנחנו מגיעים לשם אולי כדי להתחיל עם חגורות גב אורטופדיות משום שהן  אפשרות אשר יש לקחת כאופציה נוחה למגוון בעיות כאבי גב, אך ברור שלא בכל המקרים של כאבי גב ניתן להקל על הכאב על ידי פתרון אחד בלבד ולעיתים יש צורך בשילוב של שני אמצעים או יותר להקלת הכאב וטיפול בבעיה.

חגורות גב אורטופדיות

חגורות גב אורטופדיות הן כבר לא מה שהיה פעם, הטכנולוגייה מביאה לנו מוצרים באיכות גבוהה ביותר, חגורות גב נועדו בתחילה למטרות תמיכה לגב ובמיוחד לגב התחתון לאנשים אשר עברו פגיעות כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה או פגיעות מנפילה או תנועות לא נכונות, ונהגו להשתמש בחגורות גב אלו אשר עזרו בהקלה על הכאבים. אנשים אשר סובלים מבעיות גב קלות עד בינוניות נוהגים להיעזר בחגורות גב במיוחד כאשר הם הולכים הרבה כמו במקרים של טיולים הכרוכים בהליכה ארוכה וכוללת גם סחיבה של תיק גב אשר מקשה על הההליכה.

השימוש בחגורות גב התפשט גם לענף הספורט, בו ספורטאים רבים החלו להשתמש בהן במיוחד בענפים כמו הרמת משקולות. חגורת הגב הנוספת היא חגורת גב תעשייתית אשר עוזרת לעובדים שעבודתם או חלק מעבודתם כרוך בעבודה פיזית קשה והרמת חפצים במשקל כבד.

חגורות גב הפתרון לכאבי גב שונים

חגורות גב הן לשימוש בעבודות פיזיות אשר דורשות מאמץ חריג – מחקרים רבים שנעשו בנושא תאונות עבודה ובטיחות עובדים במקומות העבודה מראים כי יותר מ-25% של מקרי תאונת עבודה שייכים לפגיעות גב ברמות ובדרגות שונות . כאשר נדרשת מהעובדים עבודה מאומצת כגון סבלות וסחיבת משאות כבדים רבים השימוש בחגורות גב הוא הכרח ולא פריווילגיה.

Call Now Buttonחייג עכשיו!elementum justo mattis Aliquam Praesent lectus fringilla ante. nunc at dapibus
Share This