גרביים אלסטיות

ככלל, עוד בטרם נחליט האם כדאי לנו לרכוש גרביים אלסטיות עניין חשוב מאוד הוא שנכיר את כלל האפשרויות העומדות לפנינו. כמו כן, כדאי להיות מודעים היטב למגוון המקרים בהם אביזר אורטופדי מן הסוג הזה יכול לשפר את מצבנו בצורה ניכרת. עם זאת, חשוב להבין תחילה למה בכלל יש צורך לגרוב גרביים אלסטיות ומהם היתרונות המלווים אותם.

התפקיד וההרכב של הגרביים האלסטיות

למעשה, מרבית הגרביים הנמכרות כיום עשויות מחומרים טבעיים בלבד, דוגמת צמר גפן וכותנה, או גומי איכותי ודק, ומאפשרות להסתובב איתן הן בבית והן מחוצה לו בקלות ובנוחות יחסית.

כמו כן, באמצאות גריבת גרביים אלסטיות, ניתן לצור לחץ חיצוני על איזור כף הרגל והקרסול אשר תפקידו לאזן את הלחץ הפנימי, המגיע מכיוון הורידים או הרקמות ומוביל לשינוי צבע הרגל, להוצאה של ורידים, לנפיחויות, לכאבים ולמחלות שונות. בשנים האחרונות, רופאים מומחים רבים קובעים כי טיפול באמצעות גרביים אלסטיות הוא היעיל ביותר בכל אחד מן המקרים הללו, והיום כמעט שלא ניתן להבחין בטיפול הנוגע לבעיות כאלה ואחרות בכף הרגל שאינן כוללות גרביים אלסטיות.

חשוב לזכור כי בניגוד אל תרופות מרשם אחרות, כאשר מדובר על גרביים אלסטיות אנו מצליחים לרפא בעיות משמעותיות עוד בראשיתן, מבלי להתערב בצורה משמעותי, כירורגית או תרופתית בגופנו.

למי מומלץ לרכוש גרביים אלסטיות?

ישנו מגוון רחב של מצבים ובהם גרביים אלסטיות יקלו עלינו בצורה משמעותית. כך למשל, בעבור חולי סכרת המתקשים בעמידה ממושכת, נשים בהריון הנמצאות בסיכון גבוה לבצקות ולמחלות ורידים או מבוגרים הסובלים מבעיות שונות בכלי הדם, גרביים אלסטיות הן פתרון אידיאלי.

כמו כן, בעבור מגוון נרחב של מקרים נוספים ממליץ רופא מומחה או אורטופד לרכוש גרביים אלסטיות עם מרשם. יש לקחת בחשבון את העובדה על פיה כיום לא רצוי לרכוש גרביים אלסטיות מכל סוג שהוא ללא מרשם רופא, ואם אין ברשותנו מרשם כזה, מומלץ להגיע אל רופא המשפחה ולהתייעץ עימו אודות הצורך שלנו. לא אחת, יאבלן הרופא את הבעיה ויעניק את המרשם הנדרש בקלות.

תקופת הטיפול

בבואנו לרכוש גרביים אלסטיות, כדאי לבחון מראש את פרק הזמן המומלץ לטיפול בהן.

במקרים מסוימים יכול לקבוע הרופא טיפול קבוע, בעוד במקרים אחרים יכול הטיפול להמשך על פני פרק זמן שנע בין שבועות וחודשים בודדים לחצי שנה.לעיתים, גריבת הגרביים היא חלק מטיפול מורכב יותר, הכולל שימוש בתרופות או הזרקות של חומרים פעילים ישירות אל ורידי הרגל, בעוד במקרים אחרים, בייחוד כאשר מדובר על תחילתו של טיפול בדלקות ורידים, הטיפול באמצעות הגרביים בהחלט יכול להספיק. בהתאם לשיקול זה ניתן לקבל החלטה מחושבת אודות ההשקעה שמוטב להשקיע ברכישה של גרביים אלסטיות איכותיות יותר או פחות.

Call Now Buttonחייג עכשיו!ipsum diam eleifend Donec Curabitur quis ante. risus commodo ultricies adipiscing velit,
Share This