אודות

אודות מכון ארטופדי ארגש

מכון אורטופדי ארגש הוקם, בשנת 1920, על ידי אברהם ארגש, מוותיקי פתח תקווה, שהבין את הצורך במציאת פתרונות מסוגים שונים לבעיות רגליים, בעיות גב למיניהן וכן סוגים נוספים של בעיות אורטופדיות.המכון היה ידוע יותר כסנדלריה אורטופדית אליה היו מגיעים מכל רחבי הארץ כדי להנות מהתקונים האיכותיים עם רמת גימור אומנותית.

את דרכו של אברהם ארגש, המשיך בנו חיים ארגש שאף הוביל את הסנדלריה לשיאים חדשים והפכה להיות מותג עוגן בפתח תקוה.גיא דוד ארגש בנם של חיים וחיה ארגש שגם עליה פורסמו כתבות בעבר כ”הסנדלרית הראשונה”למד את מקצוע הסנדלרות עוד ברחם אימו ,תרתי משמע , חיה נירתמה לעזור לבעלה מעומס העבודה הרב בעודה בהריון והביאה לשיפורים רבים בשירות לקוחות דואג ומסביר פנים, הכנסת מוצרים מיוחדים לטיפוח הנעל, ועוד….ועוד.

הדילמה

עם השנים לאחר שבנו הצעיר מבין שלושת האחים, גיא דוד היה מבלה כילד קטן ב”עבודה של אבא” והתאהב במלאכת העשיה ,עזר ולמד את העבודה כבר מגיל חמש ,היה זה רק טבעי שימשיך דרכו של אביו ,גיא דוד ספג ולמד מינקות את המקצוע, ואת הדילמה האם לעסוק באומנות או להמשיך את העסק המישפחתי פטר על ידי שילוב שני התחומים יחד .

השילוב של דוד כפסל וצייר מחד ומתמחה במדרסים מאידך , משלימים את יכולתו להוציא אל הפועל את ההבנה האנטומית ושילוב כישרון הפיסול מניבים מוצר באיכות שרק “הנועל יבין זאת”

גיא דוד מכנה את המדרסים שלו “פסל בריאותי”

..בכך ממשיכה אורטופדיה ארגש בגאווה את מטרתה -עזרה לזולת שאותה ייעד המייסד הסב אברהם ארגש .

המבנה ההיסטוריברחוב פינסקר  11, מספר שנים מאוחר יותר  אשר היה ידוע גם כסנדלריה שבה ניתן היה לקבל שרות תיקונים יוקרתי ויעוץ , התאפיין בעיקר בזכות סבר הפנים הלבבי היה בתחילה מלון רבינוביץ, בו נהג להתארח דוד בן גוריון, ומפורסמים אחרים , כיום שוכן המכון האורטופדי ברחוב שטמפפר 13, וממשיך את מורשתם המפוארת של משפחת ארגש, הידועה בארץ כמומחית מהשורה הראשונה בתחום האורטופדיה , הנעלה ,עורות ואופן הטיפול בהם וביחס חם אמין ומיקצועי.

ליהנות ממבחר של מוצרים

מבין מגוון מוצריו של מכון אורטופדי ארגש, ניתן למצוא קשת של פתרונות אורטופדיים למטרות שונות, המאפשרים את התאמתו של הפתרון הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח. במכון אורטופדי ארגש תוכלו למצוא מדרסים מכל הסוגים נעלי נוחות, רפידות, חגורות גב  ומבחר של אפשרויות, בהתאם לכל תקציב, ולא פחות מכך – בהתאם לכל צורך ומצב בריאותי. הידע המקצועי  של בני משפחת ארגש, הידועים כמומחים בתחומם, מאפשר לכלל לקוחותיהם הרבים להנות משפע פתרונות , בהתאמה מושלמת ונכונה.

דוד ארגש ,מומחה לפיתרונות בעיות כף רגל בונה מדרסים משנת 1989 מאבחן ובונה בעצמו כל מדרס ומדרס מה שמבטיח שילוב חומרים נכון ופיתרון אמיתי לבעית הלקוח.

לבחור את המקצועיים בתחומם

תחום האורטופדיה, עוסק במחלות שונות של השלד והשרירים, בפיזיותרפיה, בבעיות יציבה וכן בבעיות עמידה והליכה, זוכה לחידושים באופן תדיר ומאפשר את התאמתם של הפתרונות האורטופדיים השונים בהתאם לבעייתו של כל מטופל ומטופל.

אם אתה סובל מבעיה שעלולה להיות קשורה לאורטופדיה או שאתה רוצה לדעת מה מצבך ניתן לקבל בדיקה חינם של כף רגלייך ויציבה של גופך .

ניתן לקבוע תור בטלפון או במייל .

זמן הבדיקה הוא 20 דקות

argash@bezeqint.net

039304427

Call Now Buttonחייג עכשיו!in ultricies velit, ut Lorem venenatis vulputate, facilisis massa pulvinar
Share This