logo
from 1920

שאלות ותשובות

 

כיצד יודעים איזו חגורת גב להתאים, במידה וסובלים מבעיות גב?

 

במידה והנכם סובלים מבעיות גב או כאבי גב, חשוב תחילה לפנות אל רופא אורטופד על מנת לזהות את מקור הבעיה או מקור הכאב. במידה והחליט הרופא להפנותכם למכון אורטופדי, ירשום לכם הרופא מכתב הפנייה למכשיר אורטופדי, יציין על גבו איזו חגורת גב הינה המתאימה ביותר עבורכם וכן באיזה מקום בגב נדרשת תמיכתה של חגורה זו. לאחר קבלתה של פנייה זו מרופא מומחה, אתם מוזמנים לפנות אל מכון ארגש, המומחה בתחום האורטופדיה, ובעזרתו של הצוות המיומן במקום להתאים את החגורה הנכונה והטובה ביותר עבורכם, מתוך מגוון חגורות הגב השונות.

 

 

מה ניתן לעשות במקרים של כאבי ברכיים?

 

כאבי ברכיים הינם בין הכאבים הנפוצים ביותר, הקשורים לתחום האורטופדיה. על מנת להתמודד איתם באופן הנכון ביותר ולזכות בפתרון הרפואי המתאים ביותר, חשוב לפנות אל רופא אורטופד המתמחה בתחום לצורך אבחון מקור הבעיה והכאב. פעמים רבות נובע כאב זה מבעיה בכף הרגל, ולכן, וכפתרון, מותאם מדרס מתאים. פעמים אחרות, מקורו של הכאב הינו דווקא בברך עצמה, ולכן, כפתרון, יש להתאים מגן ברך. כך או כך, על מנת למצוא את הפתרון היעיל ביותר, חשוב, כאמור, לפנות לרופא מומחה. לאחר אבחונו של הרופא, ובעזרתו של הצוות המקצועי במכון ארגש, תוכלו ליהנות מהפתרון האורטופדי הטוב ביותר עבורכם, בין אם מדרס, בהתאם למבנה וגודל כף הרגל שלכם ובין אם מגן ברך מתאים.

 

 

האם ישנה נעל מתאימה לסובלים מפלטפוס?

 

פלטפוס נחשב כבעיה רפואית בה מדובר בכף רגל שטוחה. באופן נורמאלי, ישנה קשת לאורך כף הרגל, המאפשרת את גמישותה, ייצובה של כף הרגל וכן את חלוקתו של משקל הגוף באופן שווה. במקרים של פלטפוס, בהם לא קיימת קשת זו, נוצרת תנועה סיבובית של העקב, הגורמת, במהלך השנים לבעיות שונות, כמו שחיקתם של המפרקים, הנמצאים סביב העקב, כמו כאבים שונים, פצעי לחץ ובמקרים קשים יותר, נכות. על מנת להתמודד עם תופעה זו באופן הנכון ביותר, חשוב לפנות למכון אורטופדי, המומחה בתחום. במכון האורטופדי ארגש יותאמו לסובל מבעיה זו מדרסים מתאימים, שיאפשרו לשמור על בריאות הרגל, בריאות הברכיים וכן בריאותו של הגב. ישנה חשיבות רבה בהתאמתם של המדרסים הנכונים, בהתאם למצבו של הלקוח.

 

 

מה ניתן לעשות כדי לשמור על יציבה נכונה  לצד שמירה על כפות הרגליים והגב?

מידרסים בהתאמה אישית היא כלל ברזל לתשובה זו . עלינו לזכור שכף רגלינו נועדה לשימוש ללא נעליים .סביבתה הטיבעית של כף הרגל הוא חול ואבנים ועם סביבה זו היא מתמודדת הכי טוב. הקידמה הביאה עימה את הנעליים והמשטחים השטוחים והישרים .המדרס מיצב את הרגל ומאפשר חיקוי של סביבתה הטיבעית של הרגל ככל שניתן .

כפות ה הרגליים הם היסודות של " הבניין" הזה שניקרא גוף האדם.

כל בעיה ביסוד, מינורית ככל שתיהיה תוביל להשלכות מצטברות עם הזמן על "המבנה" כולל "התיקרה" ,צאור וראש .

על מנת לשמור על יציבה נכונה, ככל הניתן, וזאת לצד שמירה על כפות הרגליים והגב, מומלץ לנעול, , נעלי נוחות אורטופדיות, העוזרות בכך. שוק נעלי הנוחות מציע כיום מגוון נהדר של נעליים אורטופדיות איכותיות, מהחברות המובילות בתחומן. במכון האורטופדי ארגש, יתאים הצוות המקצועי שבמקום לכל לקוח ולקוח את נעלי הנוחות הטובות ביותר עבורו, לשם נוחות מרבית ושמירה על בריאות הגב וכפות הרגליים.

 

תוך כמה ימים אקבל את המוצרים אלי הביתה

מיד בסיום הקנייה ישלח אליכם דוא"ל ובוא יצוין הפריט אותו רכשתם, ופרטי החשבון שלכם באתרינו, אנא שימרו על הפרטים הללו לקבלת הטבות בקניות העתידיות שלכם,חשוב למלא את כל הפרטים שלכם בתהליך הקנייה על מנת שהפריט אותו רכשתם יגיע אליכם ולא לכתובת שגויה.

אנחנו  מתחייבים לטפל בקנייתכם במהירות האפשרית ולשלוח לכם באמצאות חברת דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים במידה ומדובר במוצר גדול.

 

האם משהו יכול לראות את פרטי כרטיס האשראי שלי

חד משמעית לא, הקנייה באתר בטוחה לגמרי, פרטי כרטיס האשראי שלכם לא נשמר ולא מאוכסן בשום בסיס נתונים כך שלא ניתן להעתיקו, מכון ארגש מבצע את כל תהליך הקניה באמצעות חברת פלאכארד המתמחה בתחומה ושומרת על בטיחות הקניה באמצעים חדישים ומתקדמים ביותר.

 

ואם המוצר לא מתאים עד מתי אוכל להחזירו?

במידה וביצעתם רכישה באתר והמוצר לא מתאים למידותיכם או לא תואם את דרישותיכם תוכלו להחזירו למכון אורטופדי ארגש ולקבל את כספיכם בחזרה וכל זאת במידה ולא נעשה במוצר כל שימוש והוא באריזתו המקורית, וכל זאת התאם לחוק החזרת מוצרים.

 

למה כדאי דווקא להזמין מהאתר

אנחנו במכון אורטופדי ארגש הצלחנו להוזיל את המחירים על המוצרים באתר, לא תקבלו כאלו מחירים בשום מקום אחר, לכן מומלץ לכם לבצע את הקנייה דווקא באמצעות המערכת הממוחשבת באתר.